Jeden záhorák nastúpil na Hlavnej stanici do taxíka. Taxikár sa ho pýta kam to bude. Záhorák na to: enem mja vozte ! Tak sa vozili po celej Bratislave a keď už toho mal taxikár dosť vrátil sa s ním na stanicu a povedal sumu: bude to 100 eur ! Záhorák mu podal 50 eur. Hovoril som, že to bude 100 eur! Rozčúlil sa taxikár.
Záhorák na to: No a co sceš, ty si sa nevézel ?

 

Cestujúci na lodi sa pýta kapitána kto je ten mávajúci človek na ostrove ?
Kapitán: Neviem, ale ked ideme okolo vždy sa takto teší.

 

Jožko,Paľo a Maroš sa stratili v džungli a natrafili na ľudožrútov.kráľ ľudožrútov ich zajal a povedal im,že budú žiť,ak splnia tri úlohy.Prvou úlohou je nazbierať v lese 10 kusov rovnakého druhu ovocia.Tak všetci traja išli rôznými smermi trhať plody.Paľo sa vrátil a vraví kráľovi:" Ja som doniesol 10 jabík".Kráľ mu hovorí:"Druhou úlohou je strčiť si ich všetky do zadku bez toho,aby si prejavil akékoľvek pocity zvukom alebo výrazom tváre.Ináč budeš zjedený."Prvé jablko vošlo,ale pri druhom sa už Paľovi objavil v tvári výraz ukrutnej bolesti,tak ho zjedli.Maroš sa vrátil s 10 čučoriedkami:kráľ aj jemu vysvetlil druhú úlohu.Maroš si myslel že to bude ľahké.1..2...3...4...5...6...7...8...,keď už bol pri deviatej čučoriedke,vybuchol od smiechu,a tak aj jeho zabili.Následne sa obaja zabitý stretnú v nebi a Paľo sa pýta Maroša:"prečo si sa začal tak strašne smiať?Veď si už bol tak blízko..."Maroš na to:"Nemohol som si pomôcť,keď som videl prichádzať joža s 10 ananásmi.

 

V lietadle sedí ustráchaný pasažier a bedáka: Ja sa bojím ja budem mať určite smolu, niečo sa stane, uvidíte. Celý čas tým otravuje spolusediaceho cestujúceho. Človeče, prestaňte už s tým bedákaním, čo by sa mohlo stať ? Počasie máme priaznive, žiadne turbulencie, tak čo bedákate? Zahriakne ho spolucestujúci.
V tom pribehne letuška a oznamuje: Vážení pasažieri, s poľutovaním Vám musím oznámiť, že jeden z motorov zlyháva, žiaľ letíme nad morom, lietadlo sa asi zrúti do vody. Ale nemajte strach, každý z Vás dostane píšťalku. Načo píšťalku ? Pýtajú se cestujúci. Pretože v mori sú žraloky a tou píšťalkou ich budete odháňať. Ustráchaný pasažier sa nakloní k susedovi a vraví:
No nevravel som Vám ? Ja mám smolu, buď dostanem pokazenú píšťalku alebo natrafím na hluchého žraloka!!!

 

Na dovolenke ste dobre pribrali, máte také tučné líca, bola tam taká dobrá strava? Ale čoby, každý deň som nafukoval madrace

 

Letecká linka Moskva-Bratislava.Krátko po štarte v behne do pilotnej kabíny muž s pištoľou v ruke a kričí:,,Do Viedne!"Pilot mu odpovedá:,,Nedá sa."Muž znervózie a hvorí:,,Do Viene,lebo budem strieľať!",,Nedá sa,mladý muž!Obzrite sa,za vami sedí babka s bombou a už si objednala Mníchov."


Dopravne lietadlo leti vo vzduchu,a prihovara sa k cestujucim letuska.To co vidite z lavej stany je horiaci motor a to co z pravej strany je odlomene kridlo,a to co vidite pod nami to niesu oblaciky ale piloti ktori prave povyskakovali. Zelam vam prijemny let a stastnu cestu.
 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

 

 

REKLAMA

reklama

REKLAMA