Chudnutie ZDRAVÉ RAŇAJKY pomôžu

Zdravé raňajky za pár centov a minút, bez zbytočného stresu !

zdrave-ranajky

 

Väčšina z nás má ráno čo robiť, aby sa stihla včas pripraviť do školy a do práce – deťom sa ráno nechce vstávať, ockovia začínajú mysliet na prácu už pri umývaní zubov a maminky musia naviac vychystať deti do školy aj s raňajkami. Nie je divu, že o kľudných raňajkách môžete len snívať. Ale to pre vás rozhodne nie je dobré. Odborníci varujú že tým, ktorí dlhodobo neraňajkujú hrozia nielen choroby ale aj nadváha. Raňajky sú prvé jedlo po dlhej nočnej pauze bez potravy a štartujú nás na celé dlhé dopoludnie, preto sú veľmi dôležité. Ak vynechávate raňajky veľmi rýchlo príde únava. Raňajky by mali pokryť 20 – 30 % denného energetického príjmu. 

 

 

 

Biely rohlík, vrstva masla, šunka alebo trvanlivá saláma...

1217579559767043

Stará dobrá klasika. Ale namiesto toho, aby ste plný energie vyšli v ústrety celému dňu sa nemôžete pomaly ani „natlačiť“ do auta, ako vás ranné jedlo zmohlo. Nehovoriac o dobrovoľnej rannej prechádzke. To je predsa už nad vaše sily. Ale čo nám tú energiu toľko „ vysáva“? Práve zvolené jedlo na raňajky, ktoré zamestná žalúdok na dlhé hodiny a to akú kombináciu potravín ste zvolili alebo samotné zloženie.

 

 

Jednoduchá príprava za 1 minútu.

 

Vyvážené raňajky vôbec nemusia byť náročné na prípravu. Pokiaľ viete ako na to nezaberie vám príprava zdravých raňajok viac ako minútu. Správne raňajky by mali obsahovať vyvážený pomer potrebných živín na naštartovanie vášho metabolizmu.

 

A práve tu vám prichádzame na pomoc. Naše výživné raňajky vám dodajú všetky potrebné živiny na naštartovanie sa na celý deň, ale zároveň sú jednoduché na prípravu, ľahko stráviteľné, výživné a chutné.

Z čoho sa skladajú takéto raňajky? Kliknite TU
Dôležité je začať deň správnym spôsobom.


Výživné raňajky sú perfektným štartom do nového dňa. Poskytnú Vám ideálnu zmes bielkovín, ktoré Vám dodajú pocit nasýtenia na dlhú dobu a pomôžu Vám odolať pokušeniu na nepotrebné maškrtenie. Výživné raňajky Vám ponúkajú istotu, že odmeníte organizmus takou výživou akú si zaslúži.

V dnešnom uponáhľanom svete často na raňajky " neostane čas". Máme pre Vás riešenie ako ukončiť vašu dilemu či stihnúť príchod do práce alebo sa naraňajkovať. Neexistuje jednoduchšia forma raňajok, ako príprava výživného - nutričného nápoja za 1 minútu.

 

Nutričný - výživný nápoj bol  vytvorený odborníkmi na výživu, obsahuje bohaté množstvo vitamínov, minerálov, sójový proteín, sacharidy a vlákninu teda všetko,čo váš organizmus potrebuje a to všetko s menej než 220 kcal v jednom nápoji.

 

 
Kontaktujte nás a my Vám poradíme, ako začať deň optimálnymi raňajkami.
 

V prípade, že máte záujem o poradenstvo osobného konzultanta, vyplňte prosím tento FORMULÁR NA CHUDNUTIE (kliknite). V priebehu niekoľkých dní sa s Vami spojíme a navrhneme Vám optimálny program zníženia Vašej váhy.

Po zaregistrovaní sa Vám vyhotovíme a zašleme analýzu vašej postavy a budeme Vám v prípade Vášho záujmu pravidelne a bezplatne zasielať e-mailové informácie o zdravej výžive, stravovaní a správnom životnom štýle.


REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

 

 

REKLAMA

reklama

REKLAMA